Pre najrýchlejší kontakt volajte našu hotline +421.41.5555.888


Hlavná navigácia


Spokojní klienti sú našim cieľom
Hlavnými cieľmi našej spoločnosti je vysoká odbornosť a profesionalita odvedenej práce, vysoká kvalita používanéhych materiálov a produktov, a najmä spokojnosť našich klientov. Od nášho vzniku poskytujeme služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť.


Predchádzajúca strana


Spoločnosť IBG Slovakia na dlani

Spoločnosť IBG Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 2001. Prvoradým cieľom spoločnosti je kvalitný, odborný a profesionálny výsledok práce a s ňou spojená spokojnosť klientov. Medzi hlavné priority, za ktoré svojim klientom IBG Slovakia ručí, patrí kvalita, spoľahlivosť, kreativita, zodpovednosť, profesionalita, spokojnosť, komunikatívnosť a odbornosť.

O našej činnosti

Predmetom činnosti našej spoločnosti je najmä výroba a montáž elektrických zariadení a elektrorozvádzačov nízkeho napätia. V súvislosti s výrobou a montážou sú samozrejmosťou projektová a inžinierska činnosť, dodávateľské a servisné činnosti, obchodná a sprostredkovateľská činnosť, konzultačná a poradenská činnosť a v neposlednom rade aj revízna činnosť. V spolupráci so Žilinskou univerzitou s katedrou Elektrickej trakcie a energetiky sa podieľame na výskumno – vývojovej činnosti.

Design, vysoká kvalita, flexibilita a rýchle dodávky sú pre našich partnerov potvrdením spoľahlivosti a kontinuity našich obchodných vzťahov. Naším mottom je Vysoká kvalita za najlepšiu cenu.Novinky a informácie do mailu

Ak máte záujem dostávať novinky z nášho obchodu ako aj informácie o aktuálnych akciách či zľavách, zaregistrujte sa do nášho newsletteru a my vás budeme niekoľkokrát v roku zasielať všetko zaujímavé priamo na vašu mailovú adresu.

Prihlasovací formulár pre odoberanie noviniek